Leták Baumax

Leták Baumax poznáte podle červeno-žlutého nápisu a nabídky velkých slev až o 50%. Široký sortiment se zaměřuje především na potřeby pro dům, zahradu, stavbu a různé nářadí. Akční leták Baumax má omezenou platnost a nabídka zboží platí pouze do vyprodání zásob.

Kromě zvýhodněného zboží také můžete využít různých akcí a soutěží pro ještě výhodnější nákup. Společnost Baumax patří do rakouské podnikatelské skupiny a provozuje jednu z největších sítí hobby marketů v České republice. Jejím velkým konkurentem je společnost Bauhaus.

Leták Baumax online

V prodejnách můžete také využít doplňkových služeb. Patří mezi ně půjčovna nářadí, poradenský servis, broušení nářadí, záruka kvality, dřevo na míru, bezhotovostní platba, rámování obrazů, dárkové poukazy, montážní servis, garance vrácení peněz, opravárenský servis, informační servis, objednávkový servis, doprava, míchání barev či baumax finanční služby.

Hodnocení článku Leták Baumax: Top Články

Tagy: Baumax Letak Www Ostrava Budejovice Ceske Katalog Brno Akcni Aktualni

Překlepy: vaumax gaumax haumax naumax bbaumax aumax bqumax bwumax bsumax byumax baaumax bumax beumax bazmax bahmax bajmax baimax bauumax bamax baomax baunax baujax baukax baummax bauax baumqx baumwx baumsx baumyx baumaax baumx baumex baumay baumas baumad baumac baumaxx bauma baumaks


Vyhledávání:


Nejzajímavější: