Leták Globus

Leták Globus poznáte podle typické oranžové barvy a tradičního loga hypermarketu Globus. Tento hypermarket vlastní síť dvanácti obchodů rozmístěné po celé České republice. Nabízí zde jak potravinářské tak i nepotravinářské zboží.

Každý hypermarket Globus provozuje svoji vlastní pekárnu, řeznictví, uzenářskou výrobnu a dokonce i čerpací stanici, která nabízí zvýhodněné ceny pro své zákazníky. Ke Globusu patří také Baumarkt, kde najdete potřeby pro kutily a zahrádkáře a také pro domácnost.

Leták Globus online

V akčním letáku Globus jsou zvýrazňovány slevové akce na vybrané zboží. Nabídka v letáku je časově omezena a to většinou na deset dní. Veškeré zde nabízené zboží je prodáváno pouze do vyprodání zásob a proto poté nemůžete vymáhat dané zboží podle specifikací v letáku.

Leták Globus zdarma

Nejdete zde zlevněné potraviny, oblečení, hračky, sportovní potřeby, elektroniku atd. Ze značkových věcí zde koupíte například boty Nike či boty Adidas.

Hodnocení článku Leták Globus: Top Články

Tagy: Globus Letak Www Ostrava Brno Olomouc Liberec Letaky Opava Akcni Pardubice Aktualni Praha Plzen

Překlepy: flobus tlobus zlobus hlobus blobus vlobus gglobus lobus gkobus goobus gpobus gllobus gobus glibus glkbus gllbus glpbus gloobus glbus glovus glogus glohus glonus globbus glous globzs globhs globjs globis globuus globs globos globua globuw globue globud globux globuy globuss globu globuz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: