Leták SIKO

Leták SIKO nebo také Siko koupelny si můžete zdarma prohlédnout, stáhnout nebo objednat na oficiálních stránkách společnosti Siko. V akčním letáku nenaleznete pouze zvýhodněné zboží ale také spoustu rad a tipů pro vaši koupelnu.

Společnost siko nabízí široký sortiment právě pro koupelny. Můžete si tu zakoupit obklady, dlažbu, vodovodní baterie, vany, vanové zástěny, hydromasážní vany a boxy, sanitární keramiku, sprchovací keramiku, WC nádrže, sprchové kouty, koupelnový nábytek a doplňky, radiátory, bojlery, ohřívače, koupelnovou chemii i věci do kuchyně.

Leták SIKO online

Na internetových stránkách máte k dispozici ke stažení montážní návody k mnoha výrobkům, návody k obsluze a další potřebné materiály. V prodejnách vám poradí odborníci a pomohou vám s grafickými návrhy na počítači.

Leták SIKO zdarma

Také zde máte k dispozici dětský koutek, nápojové automaty a parkoviště. Sloganem „SIKO – prodejny plné inspirace“ vás společnost zve na prohlídku moderně naaranžovaných obchodů kde se můžete inspirovat pro svoji domácnost.

Hodnocení článku Leták SIKO: Top Články

Překlepy: aiko wiko eiko diko xiko yiko ssiko iko ziko suko sjko skko soko siiko sko syko seko sijo siio sioo silo simo sikko sio sico siki sikk sikl sikp sikoo sik


Vyhledávání:


Nejzajímavější: