Leták Albert

Leták Albert je typický svými barvami, zelenou a žlutou s modrým nápisem Albert. Supermarket Albert provozuje síť prodejem po celé České republice, která má okolo 244 obchodů. Albert nabízí široký sortiment potravinářského zboží a další doplňkové zboží, a to především drogistického charakteru.

Tento supermarket také vlastní svoji privátní značku. Výrobky pod touto značkou prodává o 10-15% levněji než ostatní zboží. Aby měli rodiče snazší nákup zřídil Albert v některých prodejnách dětský koutek. Značkové oblečení či boty, jako je například oblečení Lacoste či Replay, zde nenaleznete.

Leták Albert online

Pro ženy je pravidelně vydáván magazín Albert a pro děti časopis Bertík. Při nákupu v tomto supermarketu dostanete žluté žetony s názvem Bertík, na základě kterých Albert posléze proplatí finanční příspěvek dětskému domovu, nemocnici nebo školce.

Leták Albert zdarma

Akční leták Albert je časově omezen, většinu na jeden týden. Uvedená nabídka zboží platí pouze do vyprodání skladových zásob.

Hodnocení článku Leták Albert: Top Články

Tagy: Albert Hypermarket Letak Www Supermarket Akcni Brno Aktualni Hypernova

Překlepy: qlbert wlbert slbert ylbert aalbert lbert elbert akbert aobert apbert allbert abert alvert algert alhert alnert albbert alert albwrt albsrt albdrt albrrt albeert albrt albirt albeet albedt albeft albett alberrt albet alberr alberf alberg alberz albertt alber alberd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: