Leták Makro

Leták Makro je typický svou modrou barvou se žlutým logem. Platnost těchto letáků je uzpůsobena druhu zboží, který nabízí. Běžný leták má platnost asi dva týdny. Letáky jsou rozděleny do skupin, jsou to potraviny, spotřební zboží, potřeby do školy, gastronomie, totem, značky, Epikure nože, privátní značka Aro, apod.

Také zde zakoupíte boty Adidas či boty Nike. Společnost Makro garantuje ceny uvedené v letáku po dobu jeho platnosti a pouze do vyprodání zásob. Také si vyhrazuje právo na změnu v balení a variantě zboží nabízeného v letácích. Nakupovat v prodejnách makro mohou pouze registrovaní zákazníci s platnou zákaznickou kartou.

Leták Makro online

Tuto kartu lze zřídit v každé prodejně po předložení občanského průkazu a živnostenského listu. V prodejnách Makro naleznete širokou škálu potravinářského i nepotravinářského zboží.

Leták Makro zdarma

Jelikož je nákup určen pro podnikatelské účely, musíte vybrané zboží odebírat ve větším množství. Na prodejnách tedy nekoupíte jednotlivé kusy ale balení s určitým množstvím.

Hodnocení článku Leták Makro: Top Články

Tagy: Makro Letak Www Akcni Brno Ostrava Olomouc Stazeni Aktualni Liberec

Překlepy: nakro jakro kakro mmakro akro mqkro mwkro mskro mykro maakro mkro mekro majro mairo maoro malro mamro makkro maro macro makeo makdo makfo makto makrro mako makri makrk makrl makrp makroo makr


Vyhledávání:


Nejzajímavější: