Leták Hyper Albert

Leták Hyper Albert nebo také leták Albert Hypermarket poznáte podle typických barev Albertu. Jsou to zelená, žlutá a modrá. Tento hypermarket vznikl spojením supermarketu Albert s hypermarketem Hypernova.

Díky tomu začal Albert Hypermarket provozovat také čerpací stanice, které byly součástí Hypernovy. Při víkendovém nákupu nad 400 Kč, získáte slevu jednu korunu na každý litr pohonné hmoty. Albert také nabízí pronájem volných prostor ve svých prodejnách pro malé podnikatele.

Leták Hyper Albert online

Stejně jako v letáku Albert naleznete v letáku Hyper Albert širokou nabídku zlevněného potravinářského i nepotravinářského zboží a to především drogerie. Bohužel v tomto hypermarketu nenajdete žádné oblečení, a to ani známých značek jako je Diesel či Puma.

Leták Hyper Albert zdarma

Mimo externích dodavatelů vlastní Albert Hypermarket také privátní značku. Výrobky pod touto značkou jsou prodávány až o 15% levněji než konkurenční. Aktuální letáky mají platnost pouze jeden týden a zboží je nabízeno jen do vyprodání zásob.

Hodnocení článku Leták Hyper Albert: Top Články

Překlepy: gyper zyper uyper jyper nyper byper hhyper yper haper hsper hxper hyyper hper hiper hzper hyoer hyler hypper hyer hypwr hypsr hypdr hyprr hypeer hypr hypir hypee hyped hypef hypet hyperr hype qlbert wlbert slbert ylbert aalbert lbert elbert akbert aobert apbert allbert abert alvert algert alhert alnert albbert alert albwrt albsrt albdrt albrrt albeert albrt albirt albeet albedt albeft albett alberrt albet alberr alberf alberg alberz albertt alber alberd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: