Leták Interspar

Leták Interspar je charakteristický červenou barvou. Naleznete zde zvýhodněnou nabídku jak potravinářského tak i nepotravinářského zboží. Do širokého sortimentu hypermarketu Interspar patří ovoce, zelenina, pečivo, cukrovinky, nápoje, maso, uzeniny, drogerie, kosmetika, potřeby pro domácnost, elektronika, oblečení a textil pro domácnost, hračky, školní a kancelářské potřeby, krmivo pro zvířata, potřeby pro kutil a zahrádkáře apod.

není zde prodáváno značkové oblečení DC ale oblečení pod privátní značkou PASCAREL. Akční leták je časově omezen, a to většinou na dva týdny. Nabídka zboží je omezena do vyprodání zásob. Hypermarket Interspar patří do společnosti SPAR. V české republice je okolo 30-ti těchto prodejen.

Leták Interspar online

V některých prodejnách dokonce naleznete restaurace ve kterých se můžete občerstvit nápoji i chutným jídlem, nebo dokonce kavárny s nabídkou káv a zákusků. Také vám nabízí pomoc při občerstvení na vašich oslavách či jiných akcích.

Hodnocení článku Leták Interspar: Top Články

Tagy: Interspar Www Letak Dovolena Ostrava Brno Zlin Akcni Aktualni

Překlepy: unterspar jnterspar knterspar onterspar iinterspar nterspar ynterspar enterspar ibterspar ihterspar ijterspar imterspar innterspar iterspar inrerspar inferspar ingerspar inzerspar intterspar inerspar inderspar intwrspar intsrspar intdrspar intrrspar inteerspar intrspar intirspar inteespar intedspar intefspar intetspar interrspar intespar interapar interwpar interepar interdpar interxpar interypar intersspar interpar interzpar intersoar interslar intersppar intersar interspqr interspwr interspsr interspyr interspaar interspr intersper interspae interspad interspaf interspat intersparr interspa


Vyhledávání:


Nejzajímavější: